CAM BASKI NE KADAR DAYANIKLI?

Ürünlerimiz her türlü kimyasala karşı oldukça dirençlidir. (çamaşır suyu, tuz ruhu vs…) Yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.

Baskılarımız -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.

Çok yüksek sıcaklıklar dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez. Buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır.

DEKORASYON SEKTÖRÜ

Dekorasyon, mekan içerisindeki tüm objelerin bir uyum içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek şekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır.

Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir. Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dahil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının genel adıdır.

Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ.

Sonuç olarak, yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada mutlu, huzurlu ve rahat bir hayat sizi bekliyor demektir.

 

TEKLİF ALÖRNEKLER